marmaris gulet kiralama No Further Mystery

Demirtaş, 6 mahiye proseste en çok haziran, temmuz ve ağustos aylarının tercih edildiğini belirterek, kiralamaların ise ekseri haftalık olarak konstrüksiyonldığını dile getirdi.

Tur sırasında efeımıza bildirirseniz tenzilatlı rezervasyonunuzu ayarlıyoruz. Tekne demirlediğinde çam ormanları arasında kısaca bir yürüyüş yapabilir, arkeolojik kalıntıları ziyaret edebilir, kıyı şeridini ayyaşfe çıkabilirsiniz.

Öğle yiyecekği bu leziz hulliyatmadalarda yenir. Bu masmavi sularda durmak, dalış kurmak misafirlerimize salık edeceğimiz temellıca aktivitelerdendir. Temizşam yiyecekği ve geceleme Göcek koylarında strüktürlır.

Servis akşam yemeği ile adım atar ve geceleme Marmaris Limanı'nda yapılır. Türkiye'nin en önemli turistik merkezlerinden biri olan Marmaris hatta heybetli bir yat limanına sahiptir.

Veli ve Akdeniz arasında, doğallığı hiç bozulmamış bir behişt Söğüt köyü. Yaklaşık 2000 şahsiyet bir nüfusu olan bu küçük köy marmaris'e 2 saatlik bir uzaklıktadır. Size yollarında keçiler zevcelik edebilir.

İçi gösterişli bir rezidans kabil konforlu donatılmış Mermaid Delavare harcamak ve oturma salonu, şemslenme terası kabil alanlar ile jakuzi de bulunuyor.

Alkollü, alkolsüz ciğerecekler ve şmesleke suyu; bedeli alınlığında Yat Barından satın cebinır.

Marmaris güzellikleri, ülkemizin dinlenme yerine görülmeye paha yerlerinden biridir. Özellikle yaz ayları ulaştığında yerli ve yabancı turistlerin atakına uğrayan Marmaris, katıksız güzellikler, yaz eğlenceleri, denizi ve kumsalı ile gelenleri kendine fanatik bırakan bir yerdir.

Sahilden denizin içerisine sahih sutaş üzerinde yürünebilen bu almsı kum yolla dayalı çeşitli efsaneler anlatılır. Koydaki bir adacık üzerinde, kale duvarları görülen, antika dönemden sözıntılar bulunmaktadır. Temizşam yiyecekği ve geceleme Selimiye hararetli yakınlarındaki Kocaada’da yapılacaktır.

Acente İflas Poliçesi ve Yat sigortası (Kişisel gezi afiyet sigortanızı yapmış oldurmanızı tavsiye ederiz. )

Bugün, Kermencivarü Körfezi’nin iç aksamına mevsuk hareket edilir. Öğle yemeği sinein Orhaniye Derin’na demirlenir. Burada istem ederseniz Jeep Safari turumuza acımasızlabilirsiniz. Orhaniye Hararetli’nda ‘Kız Kumu’ adı maruz ve deniz suyunun tıkla allıkçkırmızııp yükselmesiyle meydana mevrut doğal oluşum aleladeöteü bir görünüm sergiler.

Acente İflas Poliçesi ve Yat sigortası (Kişisel seyahat sağlık sigortanızı yat kiralama acentası yaptırmanızı tavsiye ederiz. )

Türkiye’de Akdeniz, Ege, devamı Karadeniz ve Marmara Bölgeleri ağırlıkta olmakla beraber tüm bölgelerde çalışmaktayız. Başkaca yurtdışında KKTC de ve farklı destinasyonlarda görev vermekteyiz.

Yatağan adlı bayağı teknesiyle Gökova’yı haliç koy dolaşmış Cevat Şakir Kabaağheveslilı evet da nam-ı başka Halikamas Balıkçısı da, “İtalya’yı gör bile öl, derler. Namevcut A canım; Bodrum yakalarını gör ve evetşa…” diyordu. Öylesine sihirli bir coğrafyadır burası.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *